ana sayfa

MAC : Zoom Lash Rimel

December 24th, 2008 kategoriler: 2 yorum »

ZoomLash’ın Tr fiyatının emin olmamakla birlikte 28ytl olduğunu duymuştum. Yurtdışı fiyatı ise 12$

Bu rimelin zaten var olan kirpikleri siyaha boyamaktan başka birşey yaptığı yok. Ne uzatma,ne kıvırma, ne dolgunlaştırma hiçbirşey! Bir daha almak isteyebileceğimi zannetmiyorum, kaldı ki bunu da ben almamıştım zaten, MAC hediye yollamıştı. Yine de günlük kullanım için oldukça uygun, soft bir görüntü veriyor, fiyatı da oldukça uygun.

İlk foto çıplak göz, diğerleri ZoomLash’ın uygulanmış hali. Kirpiklerdeki kıvrılma ZoomLash’ın değil, ShuUemura kirpik kıvırıcısının marifeti.

2 comments ↓

#1 mubi on 12.25.08 at 6:55 pm

Evet gerçekten sıradan bir rimel işte.Ben loud lash almıştım waterproof olanını.Çıkmak bilmiyor bir de gözden yaa.Hangi göz makyajı temizliyicisini kullandıysam kar etmedi

Bir de voliminous normal olanı mı *5 olanı mı daha iyi?ben *5 ten aldım o da sıradan gibi gozuktu bana.Kirpik kıvırıcıyla biraz daha iyi sadece

yanıtla

#2 JM on 12.25.08 at 11:20 pm

Loud Lash kendini de yırtsan çıkmayan bir rimel hakkaten. Waterproof rimelleri sevmiyorum ben :evil:

Bir de benim kullandığım Voluminous orjinal olan, üzerinde 5x gibi birşey yazmıyor. Ama 4x sanırım. Şurayı bi tıklayıver mubi. Şurayı tıklarsanda ne kadar fazla çeşidi olduğunu görürsün.
Bu rimeli zaten herkes sevmiyor, çünkü biraz uğraşılmazsa diğer dolgunluk veren rimellerde de olduğu gibi kirpiklerin birbirine yapışma riski var, o yüzden ben her zaman rimel sürerken mutlaka ayırıcı bir fırça da kullanırım.

yanıtla

Yorum birakin

Özel Arama

iletişim/hakkımızda

Son Yorumlar

Check PageRank
Copy Protected by Tech Tips's CopyProtect Wordpress Blogs.